Collection: Family Meals

34 products
  • Graduation Special
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meal Bundle 1 (serves 6-8 people)
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meal Bundle 2 (serves 6-8 people)
    Regular price
    $85.00
    Sale price
    $85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meal Bundle 3 (serves 6-8 people)
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meat Lasagna Pan (8 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Veggie Lasagna Pan (8 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Veggie Polenta Lasagna Pan (8 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spaghetti and Meatballs Pan (4-6 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spaghetti and Quinoa balls Pan (4-6 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Marsala Pan (6 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Piccata Pan (6 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Italian Braised Beef Pan (6 Servings)
    Regular price
    $54.95
    Sale price
    $54.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turkey and Gravy Pan (6 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meatloaf Pan (8 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cheese Tortellini with Creamy Pesto Sauce (8 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Penne Pasta with Cream Sauce, Grilled Chicken and Roasted Bell Peppers (8 Servings)
    Regular price
    $42.95
    Sale price
    $42.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Quiche (6 Slices)
    Regular price
    $21.95
    Sale price
    $21.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sponsor A Meal for a Family in Need
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus (2 Lbs)
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic Bread (Per Loaf)
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Beans (2 Lbs)
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grilled Vegetables (2 Lbs)
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mashed Potatoes (4 Lbs)
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice Pilaf (3 Lbs)
    Regular price
    $19.95
    Sale price
    $19.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Caesar Salad (Per Person)
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Garden Salad (Per Person)
    Regular price
    $4.95
    Sale price
    $4.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clam Chowder (32oz or 64oz)
    Regular price
    from $12.00
    Sale price
    from $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Minestrone Soup (32oz or 64oz)
    Regular price
    from $12.00
    Sale price
    from $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sponsor A Pantry Box for a Family in Need
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry Pie 10"
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Three Berry Pie 10"
    Regular price
    $21.95
    Sale price
    $21.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pecan Pie 10"
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Pie 10"
    Regular price
    $17.95
    Sale price
    $17.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BBQ Meal
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out